Od września do grudnia 2025r. uczniowie z klas 1-3 kontynuowali udział w dwóch programach: Mały Mistrz i Aktywna Szkoła (Aktywny do Kwadratu). Program Mały Mistrz, w ramach którego otrzymaliśmy kolejną turę sprzętu sportowego, był realizowany w ramach jednej godziny obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego oddzielnie dla każdej z klas, natomiast Aktywny do kwadratu, jako dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, umożliwiał integrację chętnych uczniów z klas 1-3.
Programy te stwarzają uczniom możliwość poznawania nowych rzeczy, rozwijania pasji i umiejętności, dbania o sprawność fizyczną i zdrowie, zacieśniania relacji z rówieśnikami, budowania kompetencji w zakresie pracy w grupie, organizacji czasu, działania zespołowego.
Mamy nadzieję, że po nowym roku będzie możliwość kontynuowania udziału w obydwu programach.

