Ponieważ w tym roku i tłusty czwartek, i walentynki przypadały w czasie ferii, Samorząd Uczniowski pod opieką p. Moniki Staszyńskiej zdecydował o zorganizowaniu zakończenia karnawału we wtorek 17 lutego. Mieliśmy zatem - wyjątkowo - tłusty wtorek oraz dyskotekę walentynkowo-karnawałową jednego dnia. Jak co roku Rada Rodziców przygotowała przepyszne pączki i oponki, a my jak co roku wzięliśmy udział w akcji charytatywnej "Wyślij pączka do Afryki". Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie - udało nam się zebrać 660 zł!

