Loading color scheme

DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE

21 czerwca w naszej szkole przy współpracy Rady Rodziców, sołtysa Harkabuza i nauczycieli został zorganizowany Dzień Sportu - od godziny 8:15 do 12:30 uczniowie (a także młodsze dzieci, które przyszły ze swoimi rodzicami) korzystali z przygotowanych atrakcji: z podziałem na grupy brali udział w rozgrywkach sportowych, oglądali wóz strażacki i próbowali swoich sił "gasząc pożar", bawili się na placu zabaw, ale przede wszystkim i nade wszystko szaleli na ogromnych dmuchańcu, który był niekwestionowanym królem imprezy począwszy od "zeróweczki", a na już-prawie-absolwentach skończywszy. To jeszcze nie wszystko! Kolejnym punktem programu były zawody w siatkówkę rozgrywane pomiędzy drużynami uczniów, rodziców i nauczycieli. Po zażartym boju (i świetnej zabawie) statuetką zwycięzcy mogła cieszyć się Grupa Nauczycieli. Dla tych, którzy poczuli, że tracą siły i kalorie, czekała pyszna kiełbasa z grilla, a nawet wata cukrowa.

To był bardzo udany dzień! Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w  organizację tego wydarzenia - Radzie Rodziców z przewodniczącą panią Iwoną Jędraszczak na czele, sołtysowi wsi panu Michałowi Łabudzie, grupie strażaków z OSP Harkabuz, wszystkim obecnym rodzicom oraz pani Monice Staszyńskiej i pani Marii Gnieckiej. Dziękujemy za pomysłowość, poświęcony czas i niezapomniane wrażenia!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA :)