Loading color scheme

MŁODSZE KLASY W RABCIU

WYCIECZKA DO RABKI

12 maja  klasy I-III korzystając z pięknej pogody wybrały się do teatrzyku Rabcio na spektakl pt. ,, Pinokio”. Pamiętając o odpowiednim zachowaniu w miejscu jakim jest teatr, z zapartym tchem oglądali przygody małego, drewnianego chłopca. Po przedstawieniu wybrali się na pyszne lody.

Natomiast  16 maja nasze przedszkolaki wybrały się do  Rabcia na spektakl pt. „Karius i Baktus”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze.

Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz lalki. Nie mogły oderwać oczu od tego, co działo się na deskach teatru. Wesoła muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną. Oczywiście po spektaklu przedszkolaki wybrały się na obiecane pyszne lody do parku, po czym skorzystały dla zdrowia z tężni solankowej i z placu zabaw.

Zobacz zdjęcia.