Loading color scheme

14 PAŹDZIERNIKA 2022 - co za dzień!

Piątek 14 października był baaardzo intensywnym dniem w naszej szkole.

Po pierwsze - uczniowie klasy I od dziś stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności, ponieważ zostali pasowani na uczniów przez pana dyrektora. Uroczystość przygotowała ich wychowawczyni, pani Elżbieta Szadkowska, przenosząc podopiecznych przez peron "9 i 3/4" do nowej rzeczywistości. Świetnie przygotowani pierwszoklasiści, mnóstwo rekwizytów i piękny jesienny wystrój - wszystko złożyło się na wyjątkowość tej uroczystości. Uczniom gratulowali też rodzice, którzy na dobry początek przygotowali niespodzianki i poczęstunek.

Po drugie - uczniowie klasy VIII pod opieką pani Moniki Sarniak przygotowali występ z okazji Dnia Papieskiego. Z zaaranżowanego na scenie studia przenosiliśmy się w czasy pontyfikatu Jana Pawła II za sprawą prezentacji i filmików.

Po trzecie - uczestnicy kółka teatralnego prowadzonego przez panią Ilonę Traczyk-Bożek przedstawili spektakl pt. "PAKAR dla ucznia i nauczyciela". Występ uczniów klas V i VI miał oczywiście związek z Dniem Edukacji Narodowej. Młodzi aktorzy w porywający sposób przedstawili kilka wynalazków, które mają ułatwić szkolne życie: ultranowoczesny strój na WF czy Alarm Kanapkowy wielu osobom przypadły do gustu, a firma PAKAR ma szansę podbić rynek!

Przedstawienia uatrakcyjniał swymi występami szkolny zespół przygotowany przez panią Marcelinę Urbaniak.

Na zakończenie pan dyrektor podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły i wręczył nagrody, zaś Rodzice zaprosili grono pedagogiczne na przepyszny poczęstunek przygotowany w pięknej, jesiennej aranżacji, za co z całego serca jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

ZOBACZ ZDJĘCIA.