DZIEŃ PAPIESKI I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 13 października obchodziliśmy w naszej szkole  XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Cywilizacja życia”, a także Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie pod opieką pani katechetki przygotowali nastrojowe wspomnienie o św. Janie Pawle II, natomiast Samorząd Uczniowski pod opieką p. Moniki Staszyńskiej przygotował podziękowania i życzenia dla grona pedagogicznego i pracowników obsługi. Gościł u nas pan wicewójt Rafał Grygorowicz, który wraz z panem dyrektorem wręczył nagrody wójta dla nauczycieli naszej szkoły - p. Marii Gnieckiej, p. Adama Łabudy i p. Weroniki Regulskiej.

Dziękujemy wszystkim uczniom za miłe słowa, a Rodzicom na przepyszny poczęstunek i bardzo miło spędzony czas. Wasze dobre słowa są dla nas ogromnym wyróżnieniem i największą mobilizacją do lepszej pracy.

O szkole

Szkoła Harkabuz

Nasza szkoła sięga 1885 roku, gdy w Harkabuzie powstała pierwsza placówka edukacyjna. Mimo trudności podczas II wojny światowej, zmiennych losów i nauczycieli różnych narodowości, szkoła rozwijała się. Po 1945 roku, wracając do polskiego systemu edukacyjnego, przeżywaliśmy trudne lata zniszczeń. Mimo utraty dokumentacji, dążyliśmy do odbudowy. Dziś jesteśmy miejscem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a rozwój młodych umysłów jest naszym priorytetem.

Poznaj pełną historie

Osiągnięcia

KONKURS ORIGAMI
30 lis 2023

KONKURS ORIGAMI

            W naszej szkole został zorganizowany konkurs ,,Origami”. Uczniowie bardzo l..

Czytaj więcej
KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA
09 lis 2023

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Po raz pierwszy nasi uczniowie : Mateusz Łabuda z klasy III, Łucja Kierpiec z klasy VI ..

Czytaj więcej
KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
09 lis 2023

KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

08.11.2023 r.  w Czarnym Dunajcu odbył się XI Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i ..

Czytaj więcej

Szkoła Podstawowa w Harkabuzie
znajduje się przy głównej drodze.

W szkole uczy się około 100 uczniów w klasach 1-8 i oddziale przedszkolnym. Pracuje tu ponad 20 nauczycieli, logopeda i pedagog.

Sekretariat i gabinet dyrektora są na 1 piętrze. W szkole jest biblioteka i mała sala gimnastyczna. Za szkołą jest boisko i plac zabaw. Zajęcia odbywają się na trzech piętrach budynku. W budynku nie ma windy. Wejście nie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przy drzwiach jest dzwonek. Użyj go jeśli potrzebujesz pomocy. Przy szkole jest miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej.

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem"

Maria Konopnicka
Maria Konopnickaautor