MAM TALENT

13 czerwca Samorząd Uczniowski pod opieką p. Moniki Staszyńskiej zorganizował szkolny "Mam talent". W tym roku zgłosiło się ponad dwudziestu uczestników - solo, w duecie lub w trzyosobowej grupie. Uczniowie zaprezentowali bardzo bogaty wachlarz talentów - była gra na instrumencie, śpiew, recytacja, taniec, doświadczenia chemiczne i pokazy akrobatyczne. Jury w składzie p. Staszyńska, p. Ślaga i p. Gniecka miało twardy orzech do zgryzienia. Ostatecznie, po burzliwej naradzie, jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczał naszym młodym talentom pan dyrektor. 

Pani Łabuda i pani Gniecka wręczyły również nagrody za osiągnięcia i udział w konkursach szachowych i plastycznych.

I gdy już wszyscy myśleli, że to koniec spotkania, dziewczęta z klas VII-VIII postanowiły zabawić się w animatorki i porwały do tańca i dzieci, i rodziców, i nauczycieli! Zabawa był spontaniczna i naprawdę niezapomniana. Ach, jaka szkoda, że już niedługo wakacje... 

O szkole

Szkoła Harkabuz

Nasza szkoła sięga 1885 roku, gdy w Harkabuzie powstała pierwsza placówka edukacyjna. Mimo trudności podczas II wojny światowej, zmiennych losów i nauczycieli różnych narodowości, szkoła rozwijała się. Po 1945 roku, wracając do polskiego systemu edukacyjnego, przeżywaliśmy trudne lata zniszczeń. Mimo utraty dokumentacji, dążyliśmy do odbudowy. Dziś jesteśmy miejscem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a rozwój młodych umysłów jest naszym priorytetem.

Poznaj pełną historie

Osiągnięcia

01 sty 2024

"DZIEŁO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA WSPÓŁCZEŚNIE"

3 grudnia 2023r. w kościele w Jabłonce-Bory odbył się finał Konkursu Plastyczne..

Czytaj więcej
NASZE OSIĄGNIĘCIA
01 sty 2024

NASZE OSIĄGNIĘCIA

                                                                               ..

Czytaj więcej
Konkurs plastyczny „Jan Paweł II- Inicjator Światowych Dni Młodzieży”
22 gru 2023

Konkurs plastyczny „Jan Paweł II- Inicjator Światowych Dni Młodzieży”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ..

Czytaj więcej

Szkoła Podstawowa w Harkabuzie
znajduje się przy głównej drodze.

W szkole uczy się około 100 uczniów w klasach 1-8 i oddziale przedszkolnym. Pracuje tu ponad 20 nauczycieli, logopeda i pedagog.

Sekretariat i gabinet dyrektora są na 1 piętrze. W szkole jest biblioteka i mała sala gimnastyczna. Za szkołą jest boisko i plac zabaw. Zajęcia odbywają się na trzech piętrach budynku. W budynku nie ma windy. Wejście nie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przy drzwiach jest dzwonek. Użyj go jeśli potrzebujesz pomocy. Przy szkole jest miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej.

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem"

Maria Konopnicka
Maria Konopnickaautor