19 czerwca uczniowie klas II- III wzięli udział w pieszej wycieczce. Przed wyjściem uczniowie otrzymali lody w nagrodę za zdobycie tytułów najbardziej systematycznie oszczędzających klas w ramach SKO w październiku. Po słodkim poczęstunku wszyscy z uśmiechami na twarzach wyruszyli na spacer ścieżką rekreacyjną biegnącą przez naszą miejscowość. Przez cały czas dopisywały nam zarówno piękna pogoda, jak i doskonałe humory. Wspólna wędrówka była nie tylko okazją do integracji i aktywnego wypoczynku, ale także do promowania zdrowego stylu życia oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. To doskonały sposób na zachęcenie uczniów do aktywności fizycznej podczas zbliżających się wakacji.

