Klasa V poczuła klimat wakacji. 23 czerwca wybraliśmy się na klasową wycieczkę do Rabki Zdroju. Spacerowaliśmy po parku, graliśmy w piłkę i w ping ponga, a potem przyszedł czas na kebaby, lody...i małe zakupy. Wycieczka szybko dobiegła końca, ale teraz czas na ostateczne odliczanie do wakacji.
Jeszcze tylko 3 dni!

